Мережа магазинів "Тоскана"

Де придбати шубу дружині, та де придбати дублянку собі так, щоб залишилося ще на ікру і на шампанське? Якщо ви перебуваєте в Києві, то єдина правильна відповідь - мережа магазинів верхнього одягу «Тоскана»! Обмовимося відразу - це не пафосний бутік, де на одну річ треба збирати півжиття, а на відвідувача дивляться з точки зору - чи є у нього в гаманці гроші на діамантове кольє, чи ні. Від останніх магазини «Тоскана» відрізняються надзвичайно простою і комфортною аурою, такою собі демократичною елітарністю - дуже рідко трапляється, коли ці два поняття можна з'єднати в одному словосполученні. Дана обставина, за наявності вищої фабричного якості виробів провідних турецьких та європейських виробників робить салон виключно привабливим для недільного шопінгу і придбання стильного хутряного або шкіряного одягу. Той, хто хоч трохи розбирається в сучасній моді, оцінить вишуканий асортимент і приголомшливий модельний ряд представлених в салоні виробів.

Це і шуби Imerio, і елегантні моделі від Divas, і шикарні куртки H.Rouse, і F.Armondi, і стильні зразки від MEFL і Paolo Saga, всіх не перерахуєш.

Але найголовніша перевага полягає в тому, що поставляються всі моделі прямо з заводів-виготовлювачів, що дозволяє встановлювати і утримувати максимально привабливі ціни, проводити регулярні акції та розпродажі.

До речі, для тих хто цікавиться повідомляємо - назва мережі магазинів «Тоскана» ніяк не пов'язане з колискою Ренесансу і однойменної областю на півночі Італії. В даному випадку Тоскана - це порода довгошерстих ягнят, що пасуться на гірських турецьких пасовищах, з хутра яких виходить найбільш ніжні, красиві і елегантні шуби. Вироби з хутра цієї породи як раз і представлені в магазині найширшим вибором моделей. Його відмінними рисами є дивовижна ніжність і м'якість у поєднанні з практичністю і зносостійкістю.

Адже погодьтеся, для багатьох людей покупка такого плану - дуже важлива подія, до якої необхідно підходити з усією відповідальністю. Адже купуємо ми дублянку або шубу не на один сезон, а хтось може взагалі збирав на цю річ кілька років.

Тому, в такій важливій справі дрібниць бути не може, а клієнт повинен бути впевненим, що купляє виріб високої якості.

Адже що найголовніше, при покупці дублянки чи шуби? По-перше, вона повинна зручно на вас сидіти, а по-друге підходити вам за фасоном і характером. Професійні та чуйні консультанти «Тоскани» допоможуть вам зробити єдино правильний і оптимальний вибір, щоб з усього розмаїття пропозицій ви знайшли саме свою, що називається, «рідну» модель. Якщо виникла потреба, то шкіряні куртки купити теж найкраще в Тоскані - адже тільки тут ви отримуєте цілий рік гарантії на весь модельний ряд, а вибір моделей справді величезний!

Скоро у продажу

Нова колекція

Сезону -

Ми пропонуємо

Наші магазини

Магазин "Тоскана" на вул. Гната Юри

вул. Гната Юри, 20, ТЦ «Квадрат», 2 поверх
режим роботи: пн – нд: 10:00 – 21:00
Тел:
+38 (095) 00-00-534
+38 (096) 00-00-534
+38 (073) 00-00-534